d

Bir Lezzet Geleneği

LEVENT USTA1985


1985'TEN BERİ

GEÇMİŞTEN GELEN LEZZET 1985

1985'ten beri değişmeyen damak tadınız olduğumuz için mutluyuz. Dün Diyarî Bekir şehrimize ilk künefeyi tanıştırmanın gururunu yaşarken bu gün modern ve hijyenik koşullarda sağlığınıza ve damak tadınıza hizmet etmekten kıvanç duyuyoruz.

2023 BAMBAŞKA

TATLI TARİHİNDE DEVRİM

Dün olduğu gibi bugün de tercih sizden hizmet bizden anlayışıyla, ister sevdiklerinizle şubelerimize gelin sizlere tatlı sofralarla künefe öncesi çay ve lüks çerezler, künefe sonrasında lüks meyve ve sıcak içecek ikramlar sunalım; ister şubelerimizden tatlı ve mutlu günlerinizin tatlı siparişlerini hazırlayalım. Kadayıfçı Levent Usta; mutlu anlarınızın en tatlı en rahat mekânı...

n
2000 İKİBİNLER

ADIM ADIM BÜYÜYORUZ

Yılların verdiği tecrübe ile şehrimizin en tatlı markası Kadayıfçı Levent Usta olarak 2 üretim tesisi, 10 satış noktası ve 200'e yakın çalışanıyla sizlerin yoğun taleplerini karşılamaya her daim amadeyiz. Diyarbakır’ın tescilli ürünü Burma Kadayıf, Baklava ve Künefe çeşitlerini deneyimli ustalarımızın dokunuşlarıyla üreterek siz ve dostlarınızın damağında bağımlılık yaratmaya devam ediyoruz.

n
1985 İLK YOLCULUK

İLK YOLCULUĞA TATLI ADIMLAR

1985'te çıktığımız bu yolda yıllardır değişmeyen damak tadınız olduğumuz için mutluyuz. Dün Diyarî Bekir şehrimizle ilk künefeyi tanıştırmanın gururunu yaşarken bu gün modern ve hijyenik koşullarda sağlığınıza ve damak tadınıza hizmet etmekten kıvanç duyuyoruz.

n
Yukarı